Мани толық ұзындықтағы сыдырмасы бар жүнді күрте. Стандартты пішім. Бас бармаққа арналған тесік. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Электроникаға арналған қалта оң қалтаның ішінде. Шағылысатын бөлшектер. Жеңдегі және қолға арналған сыдырмалы қалталар. Мойын ішіндегі атлас таспа. Төрт бағыттағы серпімділік. Жарты айдың қарама-қарсы түсі. Бір қабатты джерси, 91% полиэстер және 9% эластан. Іші тырналған. 245 г/м2.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 600 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 735 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 945 мм |
| Тауар материалы | 91% полиэстер, 9% эластан |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 245 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 52 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 570 мм |
| Бұйым түбінің ені | 510 мм |
| Штрих-код | 4620751815829 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 94 933,37 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










