Мани толық ұзындықтағы сыдырмасы бар жүнді күрте. Стандартты пішім. Бас бармаққа арналған тесік. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Электроникаға арналған қалта оң қалтаның ішінде. Шағылысатын бөлшектер. Жеңдегі және қолға арналған сыдырмалы қалталар. Мойын ішіндегі атлас таспа. Төрт бағыттағы серпімділік. Жарты айдың қарама-қарсы түсі. Бір қабатты джерси, 91% полиэстер және 9% эластан. Іші тырналған. 245 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қою көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 600 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 765 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 985 мм |
| Тауар материалы | 91% полиэстер, 9% эластан |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 245 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 56 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | қара-көк/қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 630 мм |
| Бұйым түбінің ені | 570 мм |
| Штрих-код | 4620751838712 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 78 878,96 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










