Brossard ерлерге арналған толық ұзындықтағы сыдырмасы бар микрофлисті күрте. Стандартты пішім. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Бас бармаққа арналған тесік. Реглан жеңдер. Артында кестеленген логотип. Мойын ішіндегі атлас таспа. Жеңіл жүнді күрте. Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Қалтадағы контрастты бекіткіш. Пиллингке қарсы жабыны бар 100% полиэстерден жасалған микрофлис. 2 жағы түкті және 1 жағынан домаламайтын материал. 190 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 430 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 745 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 970 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 190 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 56 |
| Температуралық режим | +8-ге дейін |
| Тауардың түсі | көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 630 мм |
| Бұйым түбінің ені | 580 мм |
| Штрих-код | 4620751900563 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 52 106,35 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










