Brossard әйелдерге арналған толық ұзындықтағы сыдырмасы бар микрофлисті күрте. Стандартты пішім. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. Бас бармаққа арналған тесік. Реглан жеңдер. Мойын ішіндегі атлас таспа. Жеңіл жүнді күрте. Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Қалтадағы контрастты бекіткіш. Пиллингке қарсы жабыны бар 100% полиэстерден жасалған микрофлис. 2 жағы түкті және 1 жағынан домаламайтын материал. 190 г/м2.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 600 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 690 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 920 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 190 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 50-52 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | сұр антрацит |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 540 мм |
| Бұйым түбінің ені | 510 мм |
| Штрих-код | 4620751878718 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 43 421,96 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










