Лабрадор күртеше. Стандартты пішім. 5000/5000 су өткізбейтін, дем алатын. Серпімді баулары мен тығындары бар реттелетін сорғыш пен астыңғы жағы. Қалқа металл сыммен реттеледі. Ортасында және қол қалталарында кері найзағай. Серпімді манжеттер. Толығымен желімделген тігістер. Ішкі желге қарсы клапан және иек қорғанысы. Артқы жағындағы шағылысатын логотип. Жалғыз немесе шотландиялық күртемен киюге болады. Добби Таслон, тыныс алатын мөлдір PU жабыны бар 100% нейлон.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 350 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 750 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 950 мм |
| Тауар материалы | 100% нейлон PU жабыны бар |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 52 |
| Температуралық режим | +8-ге дейін |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 615 мм |
| Бұйым түбінің ені | 605 мм |
| Штрих-код | 4620751898815 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 65 085,18 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










