Drop Shot толық ұзындықтағы сыдырмасы бар микрофлистен жасалған күрте. Стандартты пішім. Сыдырмалы жеңді қалта. Қолға арналған қалталар. Қолға арналған сыдырмалы қалталары бар ерлерге арналған модель. Жарты айдың қарама-қарсы түсі. Манжеттердегі және күртешенің төменгі жағындағы серпімділік. 100% полиэстерден жасалған микрофлис. 2 жағы түкті және 1 жағынан домаламайтын материал. 190 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 450 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 750 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 920 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, микрофлис |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 190 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 54 |
| Температуралық режим | +8-ге дейін |
| Тауардың түсі | сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 600 мм |
| Бұйым түбінің ені | 560 мм |
| Штрих-код | 4620751994364 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 902,02 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




