Hastings әйелдер күртешесі. Ылғалдан қорғайтын. Тығындары бар баулы капюшон, жағасына тығылады. Velcro бар алдыңғы жолақ. Екі алдыңғы тақтайша. Реттелетін манжеттер. Жағаның ішкі жағындағы жүн астары. Бекітуге арналған ілмек. Ішкі қалта және ұялы телефонға арналған қалта. Негізгі материал 100% полиэстер. Астары 100% полиэстерден тысталған. Толтыру 100% полиэстер.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | US Basic |
| Түсі | Көк |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 714 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 720 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 845 мм |
| Тауар материалы | Акрилді сіңдіруі бар 100% полиэфирлі таслон. Астары 100% полиэстерден тігілген тафта. Жылытқыш |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2021-01-01 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 48 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | көк классикалық |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 570 мм |
| Бұйым түбінің ені | 570 мм |
| Штрих-код | 4620751809781 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 478,79 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








