Ace әйелдерге арналған қысқа жеңді футболка. Стандартты қондыру үлгісі. Әйелдер мен балалар модельдері - бүйірлерінде тігістері бар. Жағасында эластан және қос тігісі бар серпімді. Таспа иықтан иыққа дейін. Бір қабатты джерси, 100% мақта. 150 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Өнім түрі | Футболка |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 150 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 625 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 405 мм |
| Тауар материалы | 100% мақта |
| Жағу әдісі | DTF (Толық түсті) |
| Міндетті таңбалау | 2025-03-01 |
| Тығыздығы | 150 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 50-52 |
| Тауардың түсі | ақ |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 510 мм |
| Бұйым түбінің ені | 510 мм |
| Штрих-код | 4620751732164 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 628,71 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





