Софтшель Match күртеше. Еркін пішім. Су өткізбейтін күрте Софт келді. Тыныс алатын. Тығындары бар серпімді баумен тартылатын сорғыш. Алдыңғы қалта және жеңдегі қалта кері сыдырмаларда. Реттелетін Velcro манжеттер. Төменгі жағында тығындары бар жіптер. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Сол жақ қалтаның жанында Slazenger басып шығарыңыз. 100% микрофлисі бар 100% полиэфирден жасалған бір қабатты тегіс тоқылған жейде. 360 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 929 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 695 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 610 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 880 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, джерси, микрофлис |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 360 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 50 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | аспан көк/сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 590 мм |
| Бұйым түбінің ені | 550 мм |
| Штрих-код | 4620751810923 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 58 599,26 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




