Әйелдерге арналған софтшель Match күртеше. Еркін пішім. Су өткізбейтін күрте Софт келді. Тыныс алатын. Тығындары бар серпімді баумен тартылатын сорғыш. Алдыңғы қалта және жеңдегі қалта кері сыдырмаларда. Реттелетін Velcro манжеттер. Төменгі жағында тығындары бар жіптер. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Сол жақ қалтаның жанында Slazenger басып шығарыңыз. 100% микрофлисі бар 100% полиэфирден жасалған бір қабатты тегіс тоқылған жейде. 360 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 916 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 710 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 860 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, джерси, микрофлис |
| Жағу әдісі | Термотрансфер |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 360 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | XL |
| Ресейлік өлшем | 50-52 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | қара/сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 570 мм |
| Бұйым түбінің ені | 560 мм |
| Штрих-код | 4620751695582 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 58 599,26 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






