Әйелдерге арналған софтшель Match күртеше. Еркін пішім. Су өткізбейтін күрте Софт келді. Тыныс алатын. Тығындары бар серпімді баумен тартылатын сорғыш. Алдыңғы қалта және жеңдегі қалта кері сыдырмаларда. Реттелетін Velcro манжеттер. Төменгі жағында тығындары бар жіптер. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Сол жақ қалтаның жанында Slazenger басып шығарыңыз. 100% микрофлисі бар 100% полиэфирден жасалған бір қабатты тегіс тоқылған жейде. 360 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Slazenger |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 750 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 635 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 800 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэстер, джерси, микрофлис |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 360 г/м2 |
| Өндіріс: | Шетелдік |
| Өлшем | S |
| Ресейлік өлшем | 42-44 |
| Температуралық режим | +5-ке дейін |
| Тауардың түсі | қою көк/сұр |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 480 мм |
| Бұйым түбінің ені | 470 мм |
| Штрих-код | 4620751695513 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 200 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





