қалыңдығы 0,1-0,12 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| CAT | Қолшатырлар |
| Description | Жаңбырға қарсы құрал ANTIRAIN |
| HPGF | 73015875 |
| Материал | ПВХ материалы |
| Сипаттамасы | қалыңдығы 0,1-0,12 мм |
| Пантон | #24509A, |
| Өлшемдері | әмбебап өлшем (бүктелген түрде 24х17,5 см) |
| Жағу түрі | Термотрансфер, Жібек экран, Полиграфиялық қондырма, |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 290 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





