Металл карабинді бекіткіші бар берік полиэфирлі ланьярд. Таспаның түсі Pantone Reflex Blue C-ге жақын
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Полиэстер |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| CAT | Іскерлік және кеңселік аксессуарлар |
| Description | Ланъярд NECK, көк, полиэстер, 2х50 см |
| HPGF | 81987193 |
| Сипаттамасы | Металл карабинді бекіткіші бар берік полиэфирлі ланьярд. Таспаның түсі Pantone Reflex Blue C-ге жақын |
| Пантон | #24509A, |
| Өлшемдері | 2х50 см |
| Жағу түрі | Термотрансфер, |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 340 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)



