Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| CAT | Сөмкелер мен рюкзактар |
| Description | МЕНДЕЛЬ белдік сөмкесі, ашық көк, 31x11,5 см, 100% жыртылатын полиэфир |
| HPGF | 364651422 |
| Материал | Полиэстер |
| Пантон | #24509A, |
| Өлшемдері | 31х11,5 см |
| Жағу түрі | Термотрансфер, |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 270 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










