Тасты күрте. Электроникаға арналған ішкі қалта. Алдыңғы жағында металл найзағай. Жеңіл сырғымалы найзағай. Алдыңғы қалталар. Жағасы қырлы тегіс тұтқыр. Қабырғасы тегіс тұтқыр манжеттер. Төменгі манжета қабырғасы тегіс тұтқыр. Мойын жиегі сызығы бойынша екі түсті таспа. Лейба- бүйіріндегі жалауша. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. Трикотаж талшығы 56% полиэстерден, 37% мақтадан және 7% вискозадан жасалған. 240 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 600 |
| Жынысы (жынысы) | унисекс |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 920 мм |
| Арқаның иық тігісінің ең жоғары нүктесінен ұзындығы | 725 мм |
| Тауар материалы | трикотаж талшығы 56% полиэстер, 37% мақта, 7% вискоза |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Тығыздығы | 240 г/м2 |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 48-50 |
| Температуралық режим | +10 дейін |
| Тауардың түсі | сұр меланж |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 585 мм |
| Бұйым түбінің ені | 535 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 440 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





