Кері бүктелетін қолшатыр ішке қарай бүктеледі. Пайдалануға өте ыңғайлы, мысалы, көлікке отырғанда, бүктелген кезде су күмбездің ішінде қалады. Кептіру үшін қолшатырды бүктелген кезде еденге тігінен қоюға болады, бұл қолшатырды ашпай-ақ судың ағып кетуіне мүмкіндік береді. 190Т эпонждан жасалған қос күмбез. Ыңғайлы болу үшін жұмсақ сенсорлы жұмсақ жабыны бар тұтқа. Экрандық баспа (1 түсті (түрлі-түсті бұйымдар)) бұл тауарға тегін жүзеге асырылады. Жабдықты орнату тек бүкіл айналым үшін 8200 рубль көлемінде төленеді.,Қолшатыр-қамыс, керісінше Inversa, жартылай автоматты, қызғылт сары/жасыл алма, Тауар материалы, күмбез- эпонж, жақтау-шыны талшық, жұмсақ сенсорлы қалам жабыны, Тауар түсі, қызғылт сары/жасыл алма, d112 x 82 см, бүктелген 83 x 10,8 x 6,8, Механизм түрі, жартылай автоматты,Салмағы,608, Қосымшалар саны, қамыс, Қолдану әдісі ,Экранды басып шығару,Қаптаманың/қораптың болуы,Жоқ,тұтқа материалы,жұмсақ жанасумен қапталған пластик
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Soft Touch |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 608 |
| Механизмнің түрі | жартылай автомат |
| Күмбездің диаметрі (мм) | 1120 мм |
| Қолшатыр тұтқасының диаметрі | 12 мм |
| Қосымшалар саны | таяқ |
| Спиц саны | 8 |
| Қалам материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Өзек материалы | Болат |
| Тауар материалы | күмбез- эпонж, қаңқасы-шыныпластик, тұтқасы-софт-тач жабыны |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару |
| Қаптың/қаптың болуы | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | d112 x 82 см, бүктелген күйінде 83 х 10,8 х 6 |
| Тауардың түсі | қызғылт сары/жасыл алма |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 030 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







