Reserve әмбебап сыртқы батареясының жұмсақ жұмсақ сенсорлы жабыны бар өте жұқа корпусы (8 мм) бар. Ыңғайлы және пайдалану оңай. Екі USB зарядтау порты мен теңдестірілген USB-C қосқышының арқасында бір уақытта 3 құрылғыны зарядтай алады. Қуат банкінің өзін micro USB қосқышы арқылы да, USB-C арқылы да зарядтауға болады. Сыйымдылығы 5000 МАч А класындағы сенімді литий-полимерлі аккумулятор. -Өте жұқа корпус 8 мм. -Жұмсақ сенсорлы жабын. -Бір уақытта 3 құрылғыны зарядтау (USB-C – USB-C кабелі болған жағдайда). -Сыйымдылығы 5000 МАч А класындағы литий-полимерлі батарея.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түрі | USB кабелі |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 235 |
| Енгізу параметрлері | micro USB- 5V-2A, Type C- 5V-2.1A |
| Шығару параметрлері | USB1/USB2-5V-2.1A, Type C- 5V-2.1A |
| Кепілдік | 12 ай |
| Кабель ұзындығы | 12.3 қараңыз |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, 3-і 1-де USB кабелі (Micro, Type-C, Lightning) немесе бөлек USB 2.0 A - micro USB кабелі, USB 2.0 A - Lightning кабелі, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,8 х 13,3 х 0,8 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, FCC |
| Қосқыш қосқыш | USB, Type C, Micro |
| Тауардың түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4620752857897 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 350 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










