Reserve X компаниясының Evolt сыртқы сымсыз батарея корпусы soft touch құрылғысымен қапталған және ойып жазылған кезде логотиптің артқы жарығын ашады. Гравюраны ультракүлгін сәулемен басып шығарумен құрастыруға болады, бұл жарықтандырылған контур мен түрлі-түсті кескіннің қызықты үйлесімін жасайды. Бұл жалғыз плюс емес: Reserve X-де Qi—үйлесімді құрылғылардың сымсыз зарядталуы, сонымен қатар батареяны да, зарядталатын гаджетті де қамтамасыз ететін тұрақсыз кернеу мен қысқа тұйықталудан көп деңгейлі қорғаныс бар. Сіз қуат банкін 3 порт арқылы зарядтай аласыз, одан құрылғыны зарядтай аласыз — 2 арқылы. - ою кезінде артқы жарық ашылады - сымсыз зарядтау - үш зарядтау қосқышы — Micro USB, USB-C, Қуат банкін зарядтауға арналған найзағай - сіз гаджеттерді қуат банкінен USB-C порты арқылы зарядтай аласыз (ол екі бағытты) және USB-A - тұрақсыз кернеуден, қысқа тұйықталудан және шамадан тыс зарядтан қорғаныс, бұл жалғанған құрылғыны да, қуат банкінің өзін де қамтамасыз етеді
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түрі | аккумулятор |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 250 |
| Тауардың түсі | көк |
| Тауар материалы | soft touch жабыны бар пластик |
| Тауардың өлшемі (см) | 13,7 х 7 х 1,5 |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, 3-і 1-де USB кабелі (Micro, Type-C, Lightning), нұсқаулық |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Нақыштау түсі | ақ жарық |
| Шығару параметрлері | USB DC 5 В/2.4 A, USB-C DC 5 В/2.1 A |
| Енгізу параметрлері | Micro-USB DC 5В/2А, DC 5В/2А, Lightning DC 5В/1,5А |
| Элементтің сыйымдылығы | 8000 mAh |
| Сымсыз тарату | 5 Вт |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Штрих-код | 4620752662484 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 370 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










