• Кез келген кабельден зарядтау: Micro-USB немесе Lightning • Бір уақытта екі құрылғыны зарядтау • Жұмсақ сенсорлық корпустың жабыны • Құрылғыларды қауіпсіз зарядтауға арналған бірнеше қорғаныс жүйесі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 0 |
| Енгізу параметрлері | micro-USB 5В/2А |
| Шығару параметрлері | USB2: 5В/2А |
| Элементтің сыйымдылығы | 14000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | батарея, USB кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 15,3 x 7,3 x 1,8 |
| Тауардың түсі | ақ, сары |
| Штрих-код | 4620752631954 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 160 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





