Желден-ылғалдан қорғайтын матадан тігілген плащ-плащ күнделікті пайдалану үшін де, сырттағы іс-шаралар үшін де жарамды. Өнімде де, мата қаптамасында да брендтеу үшін тамаша. Капюшоны бар, ұзын жеңді жаңбыр күртеше сыдырмамен жабылады. Жаңбыр күртеше қорғаныш полиэтилен пакетке салынған, ал стильді матадан жасалған сақтау қапшығы бөлек жеткізіледі.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ | 175 |
| Бұйымның иық нүктесінен ұзындығы | 1040 мм |
| Иықтың ортасынан жеңнің ұзындығы | 840 мм |
| Тауар материалы | 1000 PU ылғалға төзімді полиуретанды сіңдіруі бар Оксфорд полиэфирі |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару |
| Қаптың/қаптың болуы | матадан жасалған қап 17,5 х 26,3 см |
| Міндетті таңбалау | 2024-04-01 |
| Тығыздығы | 60-65 г/м2 |
| Өндіріс: | Ресей |
| Өлшем | M/L |
| Ресейлік өлшем | 48-54 |
| Тауардың түсі | қара |
| Бұйымның ені ойықтың астында | 640 |
| Штрих-код | 4620752622761 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 774,12 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





