
Адаптері мен зарядтау құрылғысы бар Charge сыйлық жинағы, қара
6 590 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 80 000 ₸
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:700311.07
+7 (705) 802-15-15
Эллина- +7 (700) 300-09-31Офис
Іссапар - бұл кез келген адам үшін сынақ және стресс. Пойызда немесе ұшақта психикалық тұрғыдан дайындалу, чемоданыңызды жинау және жалықтыратын сағаттарды өткізу қажет. Біз жақындарымыздан алыста тұруға тура келетіні туралы айтып отырған жоқпыз. Мәжбүрлі сапарды жағымды шытырман оқиғаға қалай айналдыруға болады? Әрине, өзіңізді ыңғайлы және функционалды заттармен қоршаңыз! Charge сыйлық жинағы - саяхаттау үшін қажетті заттардың ең азы. Портативті 2200 МАч Bradwell зарядтағышымен сымдар мен розеткалар туралы алаңдаудың қажеті жоқ. Әмбебап Вольт трансформатор адаптері әртүрлі елдердегі әртүрлі қосқыштар мәселесін шешеді. Жинақ SPG 2236 акустикалық көбік төсемі бар эфалин дизайнерлік қағазымен қапталған түптеу картонынан жасалған дизайнерлік сыйлық қорапшасына оралған. Бірнеше түстерде қол жетімді.
Сипаттамалары
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Енгізу параметрлері | DC5V/500mA |
| Шығару параметрлері | DC5V/1000mA |
| Элементтің сыйымдылығы | 2200 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Циклдар саны | >500 |
| Жиынтықтылық | трансформатор адаптері d49 x 85 мм, портативті зарядтағыш 22 x 94 x 21 мм |
| Тауар материалы | трансформатор-адаптер - пластик, зарядтағыш - металл |
| Жағу әдісі | Шильд спектрі |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 16,7 х 15,7 х 6,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS, Weee |
| Тауардың түсі | қара |
| Штрих-код | 4620752211927 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 590 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)



