Сыртқы аккумуляторы бар органайзер механикалық жүктемелерге төзімді, берік материал - PU-былғарыдан жасалған. Ол талғампаз және қатты көрінеді, жұмсақ құрылымы бар, жанасуға жағымды. Ықшам стильді аксессуарды жұмысқа, іссапарға, саяхатқа өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Бұл динамикалық ырғақта өмір сүретін кез келген адам үшін тамаша сыйлық. • Кірістірілген 4000 МАч li-poly батареясы телефон дұрыс емес уақытта кенеттен таусылып қалады деп алаңдамауға мүмкіндік береді. • USB-C қондырмасымен жиынтықталған екі жақты micro USB-Lightning кабелі кез келген түрдегі смартфонды зарядтауға мүмкіндік береді. • Арнайы бөлімдер маңызды файлдары, төлқұжаты, карталары, визиткалары және басқа құжаттары бар флэш-дискіні қолыңызда ұстауға мүмкіндік береді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 456 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2A |
| Элементтің сыйымдылығы | 4000 mAh |
| Жиынтықтылық | зарядтағышы бар органайзер, USB-Micro кабелі, кіріктірілген Lightning кабелі, Micro-Type-C адаптері |
| Тауар материалы | жасанды былғары (ПУ) |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 14 х 20,9 х 2,3 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Тауардың түсі | сұр |
| Штрих-код | 4620752526960 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 980 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




