Портативті Cube бағанасы - бұл софт-тач түріндегі текше түріндегі жарқын баған. Беттердің басқарылатын жарықтандыруы бар. Жарықтандыру режимдері (ырғақты немесе тұрақты) және оның түсін арнайы түйме арқылы өзгертуге болады. Сымсыз динамик музыканы микро SD картасынан, AUX қосқышы арқылы тікелей қосылым арқылы ойната алады, сонымен қатар FM радиосы мен хэндсфри қоңыраулары режиміне ие. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін оның силикон ілмегі бар. Жинақта USB зарядтау кабелі , 3,5 мм AUX кабелі және нұсқаулық бар.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 3 |
| Салмақ | 331 |
| Енгізу параметрлері | 5V |
| Элементтің сыйымдылығы | 650 mAh |
| Жиынтықтылық | портативті колонка, micro-USB кабелі, 3,5 мм аудио кабель, нұсқаулық |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик/силикон/металл |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Қуат | 3 |
| Қолданылу радиусы | 10 |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,8 х 6,8 х 6,8 |
| Тауардың түсі | қызғылт сары |
| Штрих-код | 4620752423757 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 230 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










