Shell желісінің ықшам қуат банкі жұмсақ жанасумен қапталған металл мен ABS пластмассасының тамаша үйлесімі болып табылады. Осы комбинацияның арқасында корпусқа гравюра әдісімен де, ультракүлгін сәулемен басып шығару әдісімен де қолдануға болады. Сондай-ақ, құрылғының бүйірлерінде soft-touch жабыны бар, соның арқасында қуат банкі қолында сенімді түрде тұрады. Таңдау үшін батареяны зарядтауға арналған екі кіріс қосқышы бар - micro USB және USB Type C. Micro USB, Lightning, USB Type-C кабельдері жиынтықта.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 245 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | ли-полимерлі батарея |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, 2-і 1-де Micro-USB + Lightning кабелі, USB type C кабелі |
| Тауар материалы | пластик/металл, soft-touch жабыны |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 11,4 х 6,8 х 0,97 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, RoHS |
| Нақыштау түсі | ақ |
| Тауардың түсі | күміс/қара |
| Штрих-код | 4620752184634 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 050 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)









