Әйелдерге арналған Pitch микрофлисті күртеше. Қолға арналған сыдырмалы қалталар. Сыдырмалы төс қалта. Жағаның ішкі жағы қарама-қарсы түсті. Медиа құбырларға арналған ішкі шығыс. Алдыңғы жағындағы кері контрастты найзағай. Жеңіл сырғымалы найзағай. Мойын жиегі сызығы бойынша екі түсті таспа. Тоқылған -бүйіріндегі жалауша. 100% полиэстерден жасалған микро жүн. 200 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 425 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 720 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 900 мм |
| Тауар материалы | 100% полиэфирлі микрофлис |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Тығыздығы | 200 г/м2 |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 52-54 |
| Температуралық режим | +8-ге дейін |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 575 мм |
| Бұйым түбінің ені | 575 мм |
| Штрих-код | 4620752112255 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 21 750 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





