Qjet брендінің 6000 МАч Quark қуат банкі әрқашан сүйікті телефоныңызды қуатпен қамтамасыз етеді. Зарядтау құрылғысының корпусы soft-touch жабыны бар алюминийден жасалған. Пауэрбанктің бетіне гравюраны жағуға болады, ол артқы жарық арқылы ашылады. Артқы жарық телефонды жылжытқанда немесе құрылғыға қосқанда іске қосылады. Егер сіз логотипті басып шығару үшін стильді және есте қаларлық сыйлық іздесеңіз, онда Quark қуат банкі тамаша таңдау болып табылады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 330 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A, DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 6000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимер) батареясы |
| Жиынтықтылық | зарядтағыш, USB 2.0 A - micro USB кабелі, USB 2.0 A - Lightning кабелі |
| Тауар материалы | soft-touch жабыны бар пластик/металл |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 5,6 х 14,2 х 1,4 |
| Нақыштау түсі | күміс |
| Тауардың түсі | күміс/қара |
| Штрих-код | 4620752028242 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 370 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










