Смартфонға, планшетке немесе USB арқылы зарядтау мүмкіндігі бар басқа құрылғыға арналған портативті зарядтағыш. Аккумулятордың ток күші 2.1А, ол сүйікті гаджетті тезірек зарядтауға мүмкіндік береді. Сыртқы батареяның сыйымдылығы 5000 МАч – бұл IPhone 7–ді 2 зарядтауға жетеді, бұл портативті зарядтағыштың айрықша ерекшелігі - корпустың бір жағында сорғыштардың болуы, олар гаджетті құрылғының корпусына мықтап бекітуге және оны зарядтау кезінде де пайдалануды жалғастыруға мүмкіндік береді. . Сыртқы батарея usb-micro және Lightning қосқыштары бар ықшам қысқа сыммен жабдықталған, ол үшін корпуста арнайы ойық бар. Литий-полимерлі аккумулятор зарядты тиімді сақтайды, сонымен қатар пайдалану қауіпсіз. Зарядтау құрылғысының корпусына гравюраны жағуға болады, ол артқы жарық арқылы ашылады. Барлығы жарықтандырудың бес түсі бар: қызыл, сары, жасыл, көк, ақ.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 230 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/2A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/2.1A |
| Кепілдік | 24 ай |
| Элементтің сыйымдылығы | 5000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-полимер (литий-полимерлі) аккумулятор, USB арқылы зарядталады |
| Жиынтықтылық | USB-micro USB кабелі, micro USB-Lightning кабелі, micro USB- micro USB кабелі, 8,7 см х 14,5 см қапшық |
| Тауар материалы | пластик/силикон |
| Жағу әдісі | Ою (CO2 лазер) |
| Қаптың/қаптың болуы | Иә |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 6,7 х 1 х 12,8 |
| Сертификаттар, стандарттар | CE, FCC |
| Нақыштау түсі | жарықтандырудың 5 түсі |
| Тауардың түсі | күміс/ақ |
| Штрих-код | 4620752079091 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 880 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










