Argent портативті зарядтау құрылғысы - стильді іскерлік сыйлық. Әмбебап корпоративтік түс және soft-touch корпусының арнайы жабыны жекелендіруге кең мүмкіндіктер береді. Мақсаттарға байланысты құрылғыны батарея сыйымдылығының үш нұсқасынан таңдауға болады: 10000 mAh / 15000 mAh / 20000 mAh. Кірістірілген зарядтау индикаторының арқасында сіз қуат банкін қашан қайта зарядтау қажет болатынын әрқашан білесіз. Сондай-ақ Argent-те" екі кіріктірілген жарық диоды бар. Сыртқы батарея 1А және 2.1А ток күші бар зарядталатын құрылғыларды қосуға арналған екі портпен жабдықталған, құрылғы micro-usb және lightning қосқыштары бар екі USB кабелімен бірге жеткізіледі. Зарядтағыш сыйлық қорабына салынған.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 431 |
| Енгізу параметрлері | DC 5V/1.5A |
| Шығару параметрлері | DC 5V/1A, DC 5V/2.1A |
| Элементтің сыйымдылығы | 10000 mAh |
| Қуат көзі | Ли-ионды (литий-ионды) аккумулятор |
| Циклдар саны | >600 |
| Жиынтықтылық | USB A - micro USB кабелі, USB A - Lightning кабелі |
| Тауар материалы | софт-тач жабыны бар пластик |
| Жағу әдісі | УК-басып шығару |
| Жылдам зарядтауды қолдау | Жоқ |
| Тауардың өлшемі (см) | 10,8 х 7,6 х 2,2 |
| Тауардың түсі | күміс/ақ |
| Штрих-код | 4620751946769 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 920 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)










