Richmond трикотаж күртеше. Әмбебап пішім. Алдыңғы ілгек кері найзағаймен жабылады. Ішкі тақтайша. Қалтадағы найзағай итке арналған қалта. Артқы жағы алдыңғыға қарағанда ұзынырақ. Медиа құбырларға арналған ішкі саңылау. Жеңіл сырғымалы найзағай. Қосымшалар. Бүйірлерінде және жағасында қарама-қарсы бөлшектер. Бедерлі трикотаж, арқасы қайырылған 100% полиэстер. Контрасты материал: қос созылғыш трикотаж, 94% полиэстер және 6% эластан, арқасы тарылған. 255 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 555 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 760 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 925 мм |
| Тауар материалы | трикотаж, 100% полиэстер |
| Тығыздығы | 255 г/м2 |
| Өлшем | L |
| Ресейлік өлшем | 52 |
| Температуралық режим | +10 дейін |
| Тауардың түсі | сұр/қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 595 мм |
| Бұйым түбінің ені | 560 мм |
| Штрих-код | 4620751866227 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 25 950 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)






