Advantage қысқа жеңді поло. Жағасы қырлы тегіс тұтқыр. Екі түймелі тақтайша. Мойын жиегі сызығы бойынша екі түсті таспа. Бұйымның түсіне ойып жазылған түймелер. Ыңғайлы жапсырма-бұйымдағы трансфер. Пике, 100% мақта. 160 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түсі | Қою көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 204 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 695 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 420 мм |
| Тауар материалы | 100% мақта |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару Арнайы эффект |
| Тығыздығы | 160 г/м2 |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 50 |
| Тауардың түсі | қара-көк |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 500 мм |
| Бұйым түбінің ені | 480 мм |
| Штрих-код | 4620752021274 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 520 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)




