Сіз корпоративтік футбол ойынын өткізуді шештіңіз бе, бірақ кенеттен жауған жаңбыр жоспарларыңызға қауіп төндіре ме? Тек қызметкерлеріңізді жаңбыр жамылғыларымен қамтамасыз етіңіз! Олар еркін қозғалуға кедергі келтірмей, ылғалданудан қорғайды. Қажет болмаған жағдайда плащты футбол добы түріндегі қорапқа оңай салуға болады. Қаптамаға компанияңыздың логотипін салуға болады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 60 |
| Жағу мүмкіндігі | тек қаптарда |
| Күләпараның биіктігі | 400 мм |
| Жеңнің ұзындығы | 310 |
| Тауар материалы | пластик/ПВХ |
| Жағу әдісі | Тампобасып шығару |
| Қаптың/қаптың болуы | Иә |
| Тауардың өлшемі (см) | жадағай 117 х 89 см, қорап d6 |
| Тауардың түсі | ақ/қара |
| Күләпараның ені | 320 мм |
| Штрих-код | 4620751814273 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 653,88 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)







