Hastings әйелдер күртешесі. Ылғалдан қорғайтын. Тығындары бар баулы капюшон, жағасына тығылады. Velcro бар алдыңғы жолақ. Екі алдыңғы тақтайша. Реттелетін манжеттер. Жағаның ішкі жағындағы жүн астары. Бекітуге арналған ілмек. Ішкі қалта және ұялы телефонға арналған қалта. Негізгі материал 100% полиэстер. Астары 100% полиэстерден тысталған. Толтыру 100% полиэстер.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 714 |
| Жынысы (жынысы) | әйелдер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 700 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 830 мм |
| Тауар материалы | Акрилді сіңдіруі бар 100% полиэфирлі таслон. Астары 100% полиэстерден тігілген тафта. Жылытқыш |
| Жағу әдісі | Кесте тігу |
| Міндетті таңбалау | Иә |
| Өлшем | M |
| Ресейлік өлшем | 44-46 |
| Температуралық режим | -15 дейін |
| Тауардың түсі | көк классикалық |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 540 мм |
| Бұйым түбінің ені | 540 мм |
| Штрих-код | 4620751809798 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 100 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)








