Forehand қысқа жеңді поло жейдесі. Еркін пішім. Манжеттері мен жағасы бар классикалық поло жейде 1х1. Оюланған түймелер. Мойын майшабақпен. Лейба- бүйіріндегі жалауша. Пике, 100% тарақталған мақта. 200-220 г/м2.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | OEM |
| Үлгі | Поло |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 386 |
| Жынысы (жынысы) | ерлер |
| Бұйымның арқасының ортасы бойынша ұзындығы | 800 мм |
| Арқаның ортасынан жеңнің ұзындығы | 560 мм |
| Тауар материалы | 100% мақта, шың |
| Жағу әдісі | Экранды басып шығару Арнайы эффект |
| Тығыздығы | 200-220 г/м2 |
| Өлшем | 2XL |
| Ресейлік өлшем | 56 |
| Тауардың түсі | қара |
| Бұйымның кеудесінің ені (кеуде бойынша) | 640 мм |
| Бұйым түбінің ені | 630 мм |
| Жеңнің ені (бицепс) | 260 |
| Штрих-код | 4620751709180 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 710 ₸
![[ТОО "7 Дом"]](https://images.satu.kz/205447198_w170_h85_too-7-dom.jpg)





